Співачка із Закарпаття пережила нещасну любов та розчарувалась в чоловіках

грудня 26 / 2015
Співачка із Закарпаття пережила нещасну любов та розчарувалась в чоловіках

Солістка тріо "ВІА Гра" Еріка Герцег із Закарпаття, яка по праву вважається найсексуальнішою учасницею групи розповіла про своє особисте життя.
Сексуальна 27-річна Еріка Герцег зізналася, що в її житті більше року немає чоловіка. "Мені потрібен чоловік сильніше мене, який зможе тримати мене в руках. А таких мало, і думаю, що в моєму житті вже не буде", - говорить вона. При цьому Герцег настільки переконана в тому, що її спіткає сумна доля, що навіть не мріє про заміжжя. А причиною всьому - нещасна любов, яку співачка пережила якийсь час назад.

"Я не буду виходити заміж, - говорить Еріка. Я зустрічалася три з половиною роки. І через півроку після розлуки колишній запропонував зійтися знову. Але я його так любила і, напевно, люблю, і так мені було прикро, що я відмовилася в другій раз випробовувати цю біль. Він прислав SMS: "Ми розлучаємося" - і заблокував ". Коли дівчина дізналася, що її обранець одружився з іншою, вона впала в глибоку депресію, з якої, судячи з усього, вона не може видертися досі.

Рятує артистку тільки улюблена робота. Участь у групі "ВІА Гра" приносить Герцег не тільки дохід, а й задоволення. Її не бентежить навіть така частина діяльності, як фотосесії в оголеному вигляді.Хоча дівчина виховувалася в строгості, і є глибоко віруючою людиною, вона не вважає ганебним демонструвати свої сексуальні форми. "Коли Адам і Єва скуштували яблуко, вони тут же почали соромитися. А не треба соромитися! Треба вірити в себе! Я ходжу в спортзал, отримую масажі, їм здорову їжу і не п'ю алкоголь - так чому б не показати своє красиве тіло? Я ж солістка групи "ВІА Гра", треба бути сексі ", - зізнається Еріка в інтерв'ю журналу" MAXIM ".
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...