Дипломати Польщі та Чехії побажали Михайлу Рівісу успіхів у розвитку міжрегіональної співпраці

грудня 16 / 2015
 Дипломати Польщі та Чехії побажали Михайлу Рівісу успіхів у розвитку міжрегіональної співпраці

З нагоди обрання Михайла Рівіса головою обласної ради вітання та щирі побажання успіхів на відповідальній посаді надіслали новопризначений Генеральний консул Республіки Польща у Львові Вєслав Мазур і Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Мірослав Кліма.

«Глибоко переконаний, що Ваш досвід і цілеспрямованість у прямуванні до мети допоможуть Вам у щоденній роботі та у вирішенні завдань заради добробуту всіх жителів Закарпаття. Також бажаю, щоб час вашого перебування на посаді приніс подальшу активізацію розвитку міжрегіональної співпраці з Республікою Польща, в тому числі у сфері економіки, культури, науки, обміну молоддю, навчанні польської мови. Я переконаний, що для польських міст, які співпрацюють з містами Закарпатської області, буде цінний розвиток подальшої співпраці»,- зазначає польський дипломат.

У листі-відповіді Михайло Рівіс запевнив польського дипломата, що співпраця з регіонами Республіки Польща для новообраної ради є дуже важлива і в її розвитку вона сподівається на підтримку консульства, як це мало місце і раніше.

Зі свого боку обласна рада докладе максимум зусиль для активізації співробітництва як на регіональному, так і на рівні міст і сіл наших прикордонних регіонів, реалізації спільних проектів на благо українського і польського народів. Першим важливим кроком таких зусиль могло б стати підписання Програми спільних дій про співпрацю у сфері поглиблення добросусідських відносин, транскордонних, культурних та економічних зв’язків між Закарпатською областю та Підкарпатським воєводством на 2016-2017 роки, попередні напрацювання якої були раніше з польською стороною узгоджені.

Подібного листа надіслано і чеському консулу Мірославу Клімі, повідмляють в прес-службі обласної ради.[b][/b]
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар