І знову вибори - Закарпатські громади готуються до виборів

грудня 14 / 2015
Новий рік у двох громадах Закарпаття розпочнеться із виборів.

Рішення про вибори сільських старост прийняті на сесіях Тячівської міської та Вільховецької сільської об’єднаних громад. Документи із проханням організувати вибори 21 лютого 2016-го року вже спрямовані у відповідну ТВК.

Друге пленарне засідання першої сесії Вільховецької сільської об’єднаної громади відбулося 11 грудня о 15 годині. Зібрання ухвалило статут громади, затвердило створення ліквідаційних комісій для структур, які перестали функціонувати із новим об’єднанням і виборами нового органу місцевого самоврядування, та призначило вибори старост населених пунктів, які входять нового утворення (Вільхівські Лази та Добрянське).

У роботі сесії взяли участь директор Офісу реформ у Закарпатські області Іван Дем’янчук та експерт Офісу з технічних питань Світлана Білич. Іван Дем’янчук привітав присутніх із початком активної роботи та Днем місцевого самоврядування, який відзначали в Україні цього тижня. Він висловив сподівання, що вже незабаром, із запровадженням децентралізації, країна матиме всі підстави для того, аби достойно відзначати це світо. Окрім того Іван Васильович наголосив на важливості розробки Стратегії розвитку для цієї громади. «Поряд із важливими організаційними питаннями розробка Стратегії має стати визначенням пріоритетних завдань на тривалий період. Звичайно, підготовка такого документу за законодавством не є обов’язковою, але досвід показує, що планування розвитку допомагає не розгубитися, не зійти на манівці, а чітко працювати, орієнтуючи тактичні завдання і операційні програми задля руху до стратегічної мети», - зауважив Іван Дем’янчук.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар