Закарпатські митники взяли участь у форумі, що проходив у Львові

грудня 04 / 2015
Закарпатські митники взяли участь у форумі, що проходив у Львові
Закарпатські митники взяли участь у форумі, що проходив у Львові
Закарпатські митники взяли участь у форумі, що проходив у Львові

За ініціативи української сторони напередодні, 2 грудня, у Львові відбулася зустріч глав митно-прикордонних відомств України та країн-учасниць ЄС. Державну фіскальну службу представляв Сергій Білан – Перший заступник Голови ДФС, Закарпаття – Володимир Колесніков – начальник Закарпатської митниці ДФС .

Під час виступу Сергій Білан констатував важливість подальшого розвитку та тісного взаємовигідного співробітництва щодо координації дій з різних аспектів управління спільним кордоном України та Європейського Союзу.

Перший заступник Голови ДФС також наголосив на необхідності запровадження єдиної уніфікованої процедури спільного транзиту товарів, що полегшить як товарообіг, так і контроль за переміщенням цих товарів, а також застосування уніфікованої системи ризиків.

– Під час форуму обговорено сучасні, прогнозовані виклики та загрози безпеці спільного кордону країн учасниць зустрічі. Також серед тем, які піднімали учасники – сприяння вільному руху осіб та товарів через спільний кордон, – розповідає про результати зустрічі Володимир Колесніков.

За словами начальника митного відомства краю, зустріч дала поштовх багатосторонньому співробітництву щодо недопущення незаконної транскордонної діяльності, у тому числі у контексті завдання Президента України щодо активізації боротьби з контрабандою та порушенням митних правил. Захід дозволив опрацювати спільні підходи до запровадження та розвитку спільного контролю у пунктах пропуску через державний кордон, а також продемонструвати переваги спільного прикордонного контролю на прикладі тих ділянок кордону, де така вже практика запроваджена.

Підсумком зустрічі стало погодження спільного комюніке, яке зафіксувало досягнуті домовленості та окреслило пріоритетні напрями співробітництва України та країн членів Європейського Союзу, які взяли участь у форумі.

Відділ комунікацій Головного управління
ДФС у Закарпатській області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...