У понеділок на «Драгобраті» стартує лижний сезон

грудня 04 / 2015
Пошкоджена осіннім паводком ґрунтова дорога, що веде на гірськолижний курорт «Драгобрат» у Рахівському районі, не завадить відкриттю цьогорічного лижного сезону.

У четвер Геннадій Москаль здійснив робочу поїздку на Рахівщину й проінспектував хід відновлювальних післяпаводкових робіт. Нагадаємо, що 21 листопада внаслідок різкого підняття води гірський потік «Драгобрат» вийшов із берегів і пошкодив близько 700 метрів дороги. Зараз на гірськолижний курорт можна добратися на позашляховику по трьох різних напрямках, однак пошкоджена дорога вважається найкоротшою й найкращою. Одразу після стихійного лиха районна влада та власники туристичних об’єктів із «Драгобрата» взялися за відновлювальні роботи.

РДА забезпечила через управління лісового господарства важку техніку, а підприємці зібрали необхідні для матеріалів кошти. На п’ятницю більше 400 метрів пошкодженого покриття вдалося відновити, паралельно важка техніка регулює русло та укріплює береги потоку. Роботи тривають і далі, так що до кінця тижня проїзд «основною» дорогою буде відновлено.

У ході поїздки на Рахівщину Г.Москаль піднявся й на гірськолижний курорт, який повністю вкритий снігом.
– Снігу вже достатньо для катаннях на лижах, тому в понеділок тут стартує гірськолижний сезон, – зазначив Г.Москаль. – Чутки про те, що через паводок дорога заблокована, не відповідають дійсності. Проїзд вільний, тому запрошуємо мешканців і гостей Закарпаття на «Драгобрат».

У понеділок на «Драгобраті» стартує лижний сезон У понеділок на «Драгобраті» стартує лижний сезон
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...