На Закарпатті відбувся черговий конкурс перевізників на обласні маршрути

грудня 03 / 2015
На Закарпатті відбувся черговий конкурс перевізників на обласні маршрути

У четвер, 3 грудня, в Закарпатській ОДА відбулося чергове засідання обласного конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників на міжміських і приміських автобусних маршрутах області. Проводив засідання заступник голови комітету, в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури ОДА Едуард Маляр.

Перевізники-претенденти подали 18 пакетів документів для участі у конкурсі на 20 об’єктах. На одному з об’єктів участь у конкурсі брали два перевізника-претендента, тому переможця визначали, використовуючи бальну систему.

За результатами конкурсу визначили 17 переможців, які обслуговуватимуть міжміські автобусні маршрути загального користування. Зокрема четверо з них отримали право на обслуговування пасажирів терміном на 5 років: сполучення Хуст – Ужгород обслуговуватиме перевізник Пацкан М.Ю., Ужгород – Виноградів - перевізник Фурман М.П., Ужгород – Шаян - Хованець М.М., Ужгород – Рахів - Горват Ю.А.

Як зазначив заступник начальника Укртрансінспекції у Закарпатській області Сергій Кейс, питання безпеки перевезень та якості послуг є пріоритетними на маршрутах загального користування. Тож контролюючі органи та організатори перевезень в області здійснюватимуть спільний контроль за наданням послуг з перевезення пасажирів.

Прес-служба Закарпатської ОДА
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар