Акція «Подарунок у взуттєвій коробці» для вихованців дитячих будинків пройде на Закарпатті

листопада 27 / 2015
Акція «Подарунок у взуттєвій коробці» для вихованців дитячих будинків пройде на Закарпатті

Вже вшосте радіо «Пульс» та партнери влаштовують благодійну акцію «Подарунок у взуттєвій коробці» для вихованців дитячих будинків, інтернатів, малозабезпечених сімей.

Акція проходитиме водночас в 6 районах Закарпаття.

За умовами добродійного заходу кожен бажаючий може взяти звичайну коробку з-під взуття та наповнити її на вибір іграшками, предметами одягу, канцтоварами, солодощами довготривалого терміну зберігання, засобами гігієни, тощо. Пакунок потрібно загорнути та принести у кафе «Форнетті» в Берегові.

Такі ж пункти прийому подарункових коробок будуть і в Ужгороді, Мукачеві, Чопі, Виноградові, Косині, Вишкові, Боржаві, Петрові.

На пакункові треба написати вік дитини та стать, на яку розрахований вміст. Загалом до благодійної акції долучилися 300 установ, організацій (школи, садочки, підприємства…)

Отже, всі бажаючі зможуть 18 грудня приєднатися до справи та стати таємничим добродієм для котроїсь дитини! Цього ж дня у центральній частині міста будуть встановлені намети, де проводитимуть майстер-класи та роздаватимуть їжу. У програмі також передбачені музичний концерт та ігри для дітлахів.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар