Об’єднання громад на Закарпатті – повертаємося, переглядаємо ставлення

листопада 23 / 2015
Об’єднання громад на Закарпатті – повертаємося, переглядаємо ставлення

Василь Миколайович Опріш – сільський голова зі стажем. Мешканці Тячівського Грушова довіряють йому своє село не вперше. Ось і тепер, 25 жовтня, вони вчергове вирішили, що кращого газди для своєї громади їм не знайти.

Улітку сільська рада Грушова висловила категоричне небажання долучатися до об’єднання із сусідніми громадами. Проте зараз досвідчений сільський голова, якому мешканці знову висловили довіру, вирішив уважніше і поміркованіше розібратися із шансом, який дає для розвитку його селу держава.

Для цього сьогодні, 23 листопада, Василь Миколайович приїхав до Офісу реформ Закарпатської області. Отримавши кваліфіковані консультації з приводу переваг, які отримує громада, об’єднавши ресурси, серйозно замислився…

Усе ж остаточне рішення щодо можливого об’єднання, як відомо, прийматимуть самі ради. Для того ж, щоб це рішення було свідомим, відповідальним і виваженим, експерти домовилися із сільським головою, що найближчим часом приїдуть для спілкування і з громадою, і з сільськими депутатами. Саме у такому, розширеному товаристві і вдасться задати усі питання, і отримати відповіді на них.

З огляду на реалії, визначені Методикою об’єднання і здоровим глуздом, найдоцільнішим є об’єднання Грушівської громади із центром у потужній Тересві. Однак, саме цю доцільність, у тому числі, і варто буде обговорити на вже запланованій зустрічі.

Офіс реформ у Закарпатській області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...