На Закарпатті відзначили День спільних дій заради дітей

листопада 23 / 2015
На Закарпатті відзначили День спільних дій заради дітей

Традиційно в Україні 20 листопада відзначається День спільних дій в інтересах дітей - день прийняття Конвенції ООН про права дитини.
З нагоди цієї дати, у притулку для дітей смт.Батьово та Закарпатському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей (м.Свалява) відбувся ряд заходів. З вихованцями закладів провели години спілкування: «Знаємо свої права, виконуємо свої обов`язки», «Захист прав дітей у нашій державі», «Подорож у Країну Прав дитини», «Ти гідно мусиш жити».Також організували конкурс малюнків на тему: «Мої права».
У центральній бібліотеці м. Сваляви для дітей організували книжково-ілюстративну виставку на тему: «Подорож по алеї правових знань». Діти взяли участь у вікторині «Чи обізнаний ти з Конвенцією ООН про права дитини». Як повідомили у службі у справах дітей Закарпатської ОДА, до відзначення Дня спільних дій в інтересах дітей долучились і працівники органів юстиції. Вони провели з вихованцями центру лекцію-бесіду на тему: «Конвенція ООН про права дітей – Конституція всіх дітей світу».


Прес-служба Закарпатської ОДА
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...