Щоб добудувати спорткомплекс у Тячеві потрібно понад 9 мільйонів гривень (ФОТО)

листопада 14 / 2015
Щоб добудувати спорткомплекс у Тячеві потрібно понад 9 мільйонів гривень (ФОТО)

Ще у жовтні 2011 року у Тячеві, в рамках святкування Дня міста, чиновники усіх рівнів – від міського до обласного – на території майданчика ЗОШ №1 по вулиці Вайди урочисто заклали капсулу під будівництво сучасного спорткомплексу.

Як повідомляє «Вісник державних закупівель» №378 (13.11.2015) від 13.11.2015 р., 9 листопада Тячівська міська рада уклала нову угоду на будівництво спорткомплексу по вул.Вайди в м.Тячів (коригування проекту).
Роботи виконуватиме попередній підрядник – ТОВ "Ангар-Будсервіс" (м.Вінниця). Їх вартість становитиме 9 308 289 грн. (з ПДВ).Строк виконання замовлення – до завершення робіт.

Чотири роки тому, 3 вересня 2011 року, Тячівська міська рада вже підписувала первинний договір на будівництво спорткомплексу з цією ж фірмою. Тоді вартість робіт оцінили у 11,9 млн. грн. Витративши на зведення споруди близько 6 млн. грн., будівництво «заморозили».

Як йдеться в обґрунтуванні до нової угоди, перерахунок вартості робіт, окрім уже виконаних, зумовлений непередбачуваними обставинами (шквальні пориви вітру, що завдали руйнувань), внесенням змін до чинної нормативної бази України, введенням в дію ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, зростанням цін на матеріально-технічні ресурси і паливно-мастильні матеріали.

Варто додати, що нещодавно на конструкції майбутнього спорткомплексу замінили пошкоджений буревієм металевий настил.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар