На Тячівщині облаштували дитячий майданчик

листопада 14 / 2015
На Тячівщині облаштували дитячий майданчик

За сприянням Тячівського міського голови І.І. Ковача було встановлено ігровий майданчик, який було встановлено на прохання місцевих жителів.

– Кілька раз жителі нашої вулиці зверталися до мера міста з проханням посприяти встановленню дитячого майданчика на нашому подвір’ї, адже і місце підходяще є. Та, як пояснював Іван Іванович не всі мешканці цього мікрорайону схвалювали цю ідею, аргументуючи, що гамір заважатиме спокою жителів. Але завдяки більшості згодних, ігрова майданчиках все ж таки встановлена і діти вже мають змогу гратись на власному подвір’ї. Жителі наших квартир дуже задоволені і безмежно вдячні Івану Івановичу Ковачу за проявлену ініціативу, – розповідає мешканка вулиці Вайди Еріка Минзат.
На майданчику облаштовано елементи дитячого майданчика (спускові гірки, турніки, лазанки) дві підвісні гойдалки, пісочницю карусель та валансир. І хоча територію ще не прибрано та пісок ще не завезений, але у дворі вже чути, як лунає дитячий сміх, спостерігається ціла ватага малюків, які бавляться на новому майданчику, і це все неподалік від дому.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...