В Закарпатті можна публікуватися за обласні кошти

листопада 11 / 2015
В Закарпатті можна публікуватися за обласні кошти

До 1 грудня 2015 приймаються пропозиції на випуск видавничої продукції за кошти обласного бюджету

Відповідно до п.4 Заходів щодо реалізації Програми на випуск видавничої продукції та її розповсюдження, затверджених рішенням сесії обласної ради від 27.08.2015 №1305, з 1 вересня проводиться прийом пропозицій на випуск видавничої продукції за кошти обласного бюджету. Прийом здійснюється департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (м.Ужгород, пл. Народна, 4, к. 220) і триватиме до 1 грудня.

Пропозиції приймаються від видавництв та видавничих організацій різних форм власності включно у вигляді заявки з обґрунтуванням суспільної необхідності видання, до якої додаються:
відомості про авторів та інших осіб, які братимуть участь у створенні видання (авторський колектив, упорядник, перекладач, художник);
назва видання з короткою анотацією;
мова (мови), якою (якими) пропонується випускати видання;
обсяг видання (зазначається в обліково-видавничих та умовно-друкарських аркушах);
стан підготовки видання до випуску;
орієнтовна вартість видання;
плановий кошторис витрат;
технічні параметри (технічне завдання), оригінал або нотаріально завірена копія документа (документів), що підтверджує (підтверджують) наявність у видавця виключного майнового права на використання твору; копія свідоцтва про внесення видавця до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції або його дублікат;
документи, що підтверджують платоспроможність видавця.

Книжкова продукція, випущена за кошти обласного бюджету, розповсюджується шляхом безоплатної передачі для поповнення фондів публічних бібліотек, у тому числі спеціалізованих (для дітей та юнацтва), спеціальних бібліотек (навчальних закладів, музеїв, підприємств, установ, організацій), творчих спілок, національно-культурних товариств та використовується для задоволення загальнодержавних і суспільних потреб.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар