Закарпаттю обіцяють відремонтувати до кінця місяця всі головні дороги

листопада 10 / 2015
Закарпаттю обіцяють відремонтувати до кінця місяця всі головні дороги

На автодорогах вже декілька місяців тривають ремонтні роботи, у зв’язку з нещодавною негодою та браком коштів роботи були призупинені. Але зараз вже всі роботи відновлені і до кінця місяця мають дійти свого кінця. Автошляхи Мукачево-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів в місті Хуст, на Залузькому перевалі, у с.Гребля та на мосту в смт. Буштино. Середній поточний ремонт на цих ділянках проводиться за
бюджетною програмою «Розвиток дорожнього господарства областей української частини Карпатського Єврорегіону», - повідомили у Службі автомобільних доріг області.
За основною програмою також триває ремонт автодороги КПП «Вилок» -с.Вилок – с. Неветленфолу - КПП «Дяково».

Дорожники також укріплюють підпірні стінки на 189 кілометрі автодороги Мукачево – Рахів – Богородчани –Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка - Львів і на 9 кілометрі автодороги Міжгір’я – Колочава - Буштино в Міжгірському районі. За рахунок коштів фонду регіонального розвитку, продовжуються роботи на шляхах Міжгірщини: на автодорогах державного значення Долина – Хуст, Синевир – Синевирська Поляна та Міжгір’я – Колочава – Буштино. Ці кошти фонд регіонального розвитку виділив на дороги Закарпаття після неодноразових поїздок голови ОДА Г. Москаля до Києва.
Працівники Закарпатського облавтодору також ведуть роботи на дорогах в межах населених пунктів області згідно з договорами з місцевою владою.
До кінця місяця Служба автодоріг області планує пройти повторно з ямковим ремонтом дорожнього покриття на всіх напрямках основних доріг державного значення області: сполучення з районними центрами, сусідніми областями та міжнародними пунктами пропуску на кордонах з країнами Євросоюзу.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар