На Закарпатські дороги повертається фото-відео реєстрація порушень та вводиться бальна система покарань

листопада 07 / 2015
На Закарпатські дороги повертається фото-відео реєстрація порушень та вводиться бальна система покарань


У зв'язку з набранням чинності закону «Про національну поліцію» були оновлені вже існуючі акти законодавства, що стосуються відповідальності за порушення правил безпеки дорожнього руху.

Так, у листопаді на дороги повинна повернутися фото-відео реєстрація порушень. При фото і відео реєстрації власника автомобіля автоматично визнаватимуть винним. Тобто, не важливо, хто саме сидів за кермом у момент порушення. Відповідати буде власник автомобіля. Якщо ви не згодні з рішенням системи, вам доведеться оскаржувати його в суді. Після того, як камера зафіксує правопорушення, власникові автомобіля відправлять повідомлення про те, що його оштрафували, а також посилання на сторінку в Інтернеті, де він може подивитися відео або фото порушення. Штраф можна сплатити протягом 30 днів. Або оскаржити протягом 10 днів, повідомляє РБК-Україна.

У листопаді також почне діяти бальна система покарань. Наприклад, якщо водій перевищить швидкість - це автоматично зафіксує камера спостереження за дорожнім рухом. Потім система відправить дані співробітнику поліції, який у свою чергу повинен визначити власника автомобіля і протягом трьох днів вислати йому інформацію про те, що з нього зняли бали за порушення правил дорожнього руху.

Якщо ж водій порушував правила занадто часто, і балів у нього не залишилося, то співробітник поліції повинен виписати грошовий штраф і теж відправити повідомлення. Балами можна буде розплатитися тільки, якщо порушення зафіксоване фото - і відеоприладу. У випадку, якщо порушника зупиняє поліцейський, балами розрахуватися можна.

У законі є перелік порушень, на які поширюється бальна система. За кожне з них зніматимуть за 50 балів. Якщо врахувати, що в рік обіцяють давати 150 балів, виходить, що їх вистачить рівно на три порушення.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...