Закарпатгаз застерігає жителів Закарпаття не користуватися послугами спеціалістів, які немають досвіду у даній справі

жовтня 28 / 2015
Закарпатгаз застерігає жителів Закарпаття не користуватися послугами спеціалістів, які немають досвіду у даній справі

На протязі трьох кварталів цього року ПАТ «Закарпатгаз» ліквідував понад 1585 аварійних ситуацій, спричинених несправним газовим обладнанням. Значний відсоток з них викликаний самовільним втручанням в роботу газових мереж та газоспоживаючого обладнання.
…Телефонний дзвінок в аварійно-диспетчерській службі (АДС) «Закарпатгазу» пролунав минулої суботи, по шостій вечора. Абонент стурбованим голосом повідомив: не вмикається газова плита і щось булькає в лічильнику природного газу. Виїхавши за адресою Заньковецької,6, в Ужгороді, аварійна бригада з’ясувала, що в газову мережу потрапила вода. Далі – історія, що потроху починає набивати оскомину фахівцям-аварійникам: «майстри», запрошені приватним чином, неправильно підключили газову колонку. В результаті - 15 квартир згаданого будинку довелося від’єднати від газопостачання…
Необхідно пам’ятати про потенційно можливі нещасні випадки, пов'язані з використанням несправного газового обладнання. Дбаючи про безпеку споживачів, АДС товариства працює цілодобово й без вихідних. Служба завжди напоготові. Аварійними бригадами відпрацьовано порядок дій на випадок виникнення позаштатних ситуацій. Особливу увагу приділено припиненню газопостачання від мережі у випадку виявлення самовільно встановленого газового обладнання, як того вимагають «Правила систем газопостачання України» та «Положення про технічне обслуговування внутрішньо будинкових систем газопостачання житлових будинків, громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення».
ПАТ «Закарпатгаз» застерігає: будь-які втручання у систему газопостачання та роботу газових приладів особами, які не є фахівцями ПАТ «Закарпатгаз», можуть призвести до нещасних і навіть смертельних випадків. Для виконання робіт, пов'язаних з пуском газу в приміщення, закарпатці повинні звертатися виключно до працівників «Закарпатгазу» . Споживачі не повинні ігнорувати й ще одну вимогу: всі без винятку газові прилади повинні встановлюватися спеціалізованими підприємствами, які мають відповідні ліцензії і дозволи на право виконання таких робіт, з оформленням виконавчо-технічної документації.
Повідомляє ПАТ «Закарпатгаз».
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...