Після виборів долар стрімко росте в гору

жовтня 27 / 2015
Після виборів долар стрімко росте в гору

26 жовтня за даними НБУ курс долара подорожчав більш ніж на 20 коп. в порівнянні з іншими днями. За один долар у банках просили в середньому по 24,13 грн, купували - по 23,10.
Експерти кажуть, що український валютний ринок перебував під впливом посилився дисбалансу попиту та пропозиції, і не виключають подальшого зростання курсу валют.
Як роз'яснив провідний експерт інформаційно-аналітичного центру FOREX CLUB в Україні Андрій Шевчишин, перед місцевими виборами експортери почали притримувати валютну виручку, чекаючи їх результатів.

"Додатковий вплив на ринок зробили заяви МВФ за проектом податкової реформи (Фонд розкритикував напрацювання як Мінекономіки, так і депутатів. - Авт.), Які показали наявність розбіжностей і стали ще одним фактором відстрочки по кредиту, - говорить Шевчишин. - Курс на міжбанку вийшов з усталеного з травня коридору 21,5-22,5 грн і, якщо за тиждень після виборів він не піде з цих рівнів, то може сформуватися новий ціновий діапазон 22,5-23,7 грн. Коливання готівкового курсу складуть 23-24, 5 грн / $ ".

Президент Украналітцентра Олександр Охріменко впевнений, що в НБУ є ресурс і механізми для згладжування цих коливань.

Офіційний курс долара на 27 жовтня досяг квітневих рекордів.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...