Ужгород увійшов у 20-ку «гарячих точок» на виборах

жовтня 24 / 2015
Ужгород увійшов у 20-ку «гарячих точок» на виборах

Комітет виборців України розробив мапу «гарячих точок». Там вказав населені пункти, в яких зафіксовані серйозні проблеми з ходом виборчого процесу на виборах до місцевих органів влади. Про це повідомляють на офіційному сайті КВУ.

Серед проблем – технічна організацією виборів, криміналізація виборчого процесу та жорстка конкуренція між кандидатами.

«У чотирьох містах зафіксовано проблеми відразу за кількома параметрами. До таких міст відносяться Дніпропетровськ, Харків, Рівне та Херсон. У 11 містах є проблеми з технічною організацією виборів (запізнення з виготовленням або серйозні помилки в бюлетенях, явно виражена некомпетентність або заангажованість ТВК). До таких міст відносяться Черкаси, Тернопіль, Новомосковськ, Лисичанськ, Маріуполь, Цюрупинськ, Ужгород, Харків», – йдеться в повідомленні.

У 8 містах зафіксовані випадки криміналізації виборчого процесу – нападу на кандидатів, штаби, агітаторів, знищення агітаційної продукції або наметів. Такі порушення КВУ зафіксував в Рівному, Херсоні, Одесі, Луцьку, Глухові, Ірпені, Харкові та Каховці.

Випадки конкуренції між кандидатами зафіксовані в Миколаєві, Дніпропетровську, Херсоні, Вінниці, Кременчуці, Жмеринці, Нікополі та Рівне, додають у КВУ.

Місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня. Сьогодні розпочинається «день тиші».

Спостерігачі КВУ фіксують масові факти порушень чинного законодавства в «день тиші». В низці регіонів України розміщено матеріали (білборди, сітілайти), що містять ознаки агітації. Такі матеріали виконано у стилістиці, що використовується місцевими організаціями партій та кандидатів, або ж із поширенням їх виборчих гасел.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар