На Закарпатті грип та ГРВІ не перевищують епідемічних порогів

жовтня 20 / 2015
На Закарпатті грип та ГРВІ не перевищують епідемічних порогів

Як повідомила заступник начальника відділу організації державного санітарно–епідеміологічного нагляду Вікторія ДЬОРДЯЙ за 42 календарний тиждень 2015 року до лікувально-профілактичних закладів області з приводу захворювання на ГРВІ та грип звернулося 2248 осіб, що на 4,5% (106 випадків) нижче у порівнянні з попереднім тижнем поточного року. Серед захворілих 69,0% (1551) становлять діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРВІ серед населення області складає – 17,9 на 10 тисяч населення, що на 25,1% нижче епідемічного порогу.
Найвищий показник захворюваності на ГРВІ зареєстровано по м. Ужгород, а найменший у Тячівському районі. Серед дитячого населення найвищій рівень захворілих реєструється у віковій групі 5-14 років (709 випадків). Госпіталізовано 4,0% від усіх захворілих з яких 84,0% діти.
Фахівцями Держсанепідслужби області надалі продовжується моніторинг за рівнем захворюваності населення області на гострі респіраторні вірусні інфекції та проводиться активна інформаційно-роз'яснювальна робота серед населення з метою покращення обізнаності населення з питань профілактики захворювань респіраторною групою інфекцій.


Управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА
Категорія : Суспільство


загрузка...


Залишити Коментар