Від тепер ідентифікаційний код можна вписувати в паспорт

жовтня 10 / 2015
Від тепер ідентифікаційний код можна вписувати в паспорт

В Ужгородській ОДПІ зазначають, що реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) використовується органами державної влади та органами місцевого самоврядування, юридичними особами незалежно від організаційно-правових форм, включаючи установи Національного банку України, банки та інші фінансові установи, біржі, особами, які провадять незалежну професійну діяльність, фізичними особами - підприємцями, а також фізичними особами в усіх документах, які містять інформацію про об'єкти оподаткування фізичних осіб або про сплату податків.

Фізичні особи у випадках передбачених законодавством, мають пред’явити паспорт та надати документальне підтвердження реєстраційного номера.

Таким документом може бути Картка платника податків, що засвідчує реєстрацію фізичної особи у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.

Разом із тим, замість Картки, як окремого документа, можуть використовуватись дані про реєстраційний номер, внесені до паспорта громадянина України. Такі дані вносяться до паспорта на прохання фізичної особи будь-яким органом ДФС.

Форма даних про реєстраційний номер, що вноситься до паспорта громадянина України, встановлена у додатку 4 до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...