Іван Шкирта : «Будуть якісні дороги - буде життя на Верховині»

жовтня 09 / 2015
Іван Шкирта : «Будуть якісні дороги - буде життя на Верховині»
Зробив поїздку на Міжгірщину з конкретними справами разом із заступником голови Закарпатської облдержадміністрації Олександром Петіком.

Дійшли майже до кордону з Франківською областю. У селах тепло зустрічають верховинці. По мальовничих схилах бігають вівці, кози, пасуться корови. Високо в небі парять птахи, красуються багатовічні Карпатські гори, високі дрімучі смереки, а в річці - форель.

Олександр Петік дуже задоволений поїздкою. Ми погуляли лісом, засмажили шашлик та свіжі гриби, пили ароматний карпатський чай.

У горах все смачно. І Міжгірщина привітно запрошує кожного. Тільки би не вирубували ліси та не смітили.

Я вважаю, що треба на прикладі країн Європи боротися з вирубкою лісів у районі, брати на озброєння досвід Швейцарії у розвитку туризму й соціальної інфраструктури, будувати дороги.

Вже є позитивні зрушення. Із державного бюджету виділено 3,5 млн. гривень на ремонт доріг у Міжгірському районі та 300 тисяч з обласного бюджету на капітальний ремонт дороги від станції «Бескид» до села Верхній Студений.

Поточний ремонт провели у всьому районі. Хоча дороги й далі залишаються далекими від ідеальних, - зазначив кандидат у депутати до Закарпатської обласної ради Іван Шкирта.

Юлія Давидова
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар