«Закарпаття – бізнес в центрі Європи»

вересня 30 / 2015
«Закарпаття – бізнес в центрі Європи»

Інвестиційний форум під такою назвою відбудеться в приміщенні обласної держадміністрації 8 жовтня, повідомляє “Карпатському об’єктиву” прес-служба Закарпатської ОДА.
Про це розповів під час вчорашнього брифінгу заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Юрій Гузинець.
За його словами, цей захід стане найбільшою інвестиційною подією в Закарпатській області і дискусійним майданчиком для обговорення актуальних проблем залучення інвестицій і розвитку інфраструктури регіону.
–Під час форуму планується представити інвестиційні можливості районів та міст Закарпаття та області в цілому. Також презентуємо успішні проекти з іноземними інвестиціями, які сьогодні реалізуються в промисловості, туристичній сфері та сільському господарстві. Відбудуться зустрічі керівників українських та іноземних підприємств з урядовими посадовими особами нашої країни та іноземних держав, адже участь у заході візьмуть керівники міністерства економічного розвитку України, а також представники профільного міністерства Угорщини».


У рамках форуму відбудеться і виставка товарів промислових та агропромислових підприємств регіону, презентація стратегічних інвестиційних проектів, вільних земельних ділянок, призначених для реалізації аграрних, туристичних та промислових проектів..
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...