На Закарпатті прикордонники затримали 10 нелегальних мігрантів

вересня 20 / 2015
На Закарпатті прикордонники затримали 10 нелегальних мігрантів

Державна прикордонна служба у взаємодії з іншими правоохоронними органами та прикордонними відомствами суміжних країн продовжують здійснювати комплекс заходів направлених на протидію незаконній міграції на державному кордоні.

Вчора вночі на ділянці відповідальності відділу «Лужанка» Мукачівського загону прикордонний наряд затримав трьох осіб без документів, які рухалися в бік кордону з Угорщинною. Затримані чоловіки повідомили – що є громадянами Сирії.

Також 5 громадян Сомалі вранці 19 вересня затримали прикордонники відділу «Горонглаб» цього ж загону. Невідомих осіб за допомогою мобільного тепловізійного комплексу побачив прикордонний наряд. Затримати мігрантів вдалося за 40 метрів від лінії державного кордону із Словаччиною.

Ще одного громадянина Сирії та одного громадянина Йорданії прикордонники затримали на ділянці відділу «Стужиця» Чопського загону. Інформацію про рух двох невідомих осіб поблизу кордону прикордонникам надали словацькі колеги. З метою недопущення порушення кордону на місце виїхала група реагування, яка за 300 метрів від лінії кордону зупинила нелегальних мігрантів.

У всіх випадках незаконних мігрантів доставлено до прикордонних підрозділів для складання адміністративно-процесуальних документів.

Подальшу долю затриманих вирішуватиме суд.

Прес - служба Чопського загону
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар