Хто і як з учасників АТО може отримати статус інваліда війни

вересня 16 / 2015
Хто і як з учасників АТО може отримати статус інваліда війни

Кабінет міністрів України 8 вересня затвердив Порядок надання статусу інваліда війни тим особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, під час безпосередньої участі в АТО мул при забезпеченні її проведення.

Це Порядок передбачає, хто може отримати такий статус. Це можуть бути резервісти та військовозобов'язані бійці ВСУ, СБУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби, ГСЧС, ДПтС, Служби зовнішньої розвідки і Держспецтрансслужби, які стали інвалідами під час участі у військових діях в зоні АТО. До цієї категорії також зараховуються військовослужбовці військових прокуратур, працівники МВС, Управління держохорони, Держспецзв'язку.

Також статус інваліда війни можуть отримати працівники підприємств, які були залучені до забезпечення проведення АТО і стали інвалідами внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих безпосередньо в районі АТО. На отримання статусу інваліда війни можуть розраховувати і бійці добровольчих підрозділів, за умови, що надалі такі добровольчі формування були включені до складу ЗСУ, МВС чи Нацгвардії.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...