Стало відомо, чому на кордоні з ЄС закарпатців пхають в "червоний коридор"

вересня 16 / 2015
Стало відомо, чому на кордоні з ЄС закарпатців пхають в "червоний коридор"

Пpотягом останнього pоку Закарпатці скаржаться на особливе ставлення митників та прикордонників на кордоні з Євросоюзом: їх обшукують, затримують, прискіпливо перевіряють документи ...

За словами експертів, винна ситуація з незаконними мігрантами в Закарпатті на кордоні з Угорщиною, Словаччиною та Румунією, а також конфлікт на Донбасі.
Так, через політичну ситуації в країні всі рейси з України до Євросоюзу схильні «червоному коридору».
Цього року вперше, згідно з даними Євростату за серпень 2015-го, Україна увійшла до топ-10 країн за кількістю біженців, що приїжджають в ЄС. Крім нас, в десятці - Сербія, Албанія і Косово.
Експерти також кажуть, що посилені заходи безпеки пов'язані з потоком мігрантів. За словами керівника центру розвитку туризму України Володимира Царука, такої напруженої ситуації ще півроку тому не було.
Перевірка українців, за словами експерта з міграції аналітичного центру CEDOS Андрія Солодько, може обмежитися тільки додатковим співбесідою.

Близько 60 заарештованих біженців проведуть три роки в угорській в'язниці. Поліція Угорщини провела перші арешти біженців після набуття чинності нового міграційного законодавства.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...