Учасники АТО із Закарпаття подали понад 2600 заяв на виділення землі

вересня 07 / 2015
Учасники АТО із Закарпаття подали понад 2600 заяв на виділення землі

Як доповів заступник начальника головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області Володимир Токар, на сьогодні до органів влади та місцевого самоврядування подано 2681 заяву на отримання земельних ділянок бійцями АТО та членами їх сімей. На 1231 земельну вже надано дозвіл на розробку документації із землеустрою, з яких затверджено 280 проектів землеустрою.


Із 1231 дозволів фахівці головного управління надали дозволів на розробку проектів землеустрою по 988 земельних ділянках. Зокрема: прийнято наказів для індивідуального садівництва – 786, для ведення особистого селянського господарства – 202, з яких 233 проектів уже затверджено. На даний час місцевими радами області зазначеній категорії громадян надано 243 дозволів на загальну площу18,93 гадля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 47 ділянок вже отримано.

Присутній на засіданні секретар Ужгородської міської ради Богдан Андріїв повідомив, що до мерії на розгляд подано 635 клопотань про надання дозволів щодо відведення земельних ділянок для житлового будівництва із яких на черговій сесії міськради, яка відбулася 31 липня 2015 року, надано дозволи на 35 земельних ділянок.

Втім посадовець зауважив, що через відсутність вільних земельних ділянок у місті, потрібно вишукувати можливість задовольняти клопотання учасників АТО за рахунок земельних ділянок, розташованих у населених пунктах поблизу міста Ужгород, – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...