На Тячівщині триває ремонт доріг

вересня 06 / 2015
На Тячівщині триває ремонт доріг

Цьогоріч у районі заплановано максимально відремонтувати автошляхи, які, на жаль, знаходяться у не найкращому стані. Адже через хронічне недофінансування багато років ремонт доріг здійснювався далеко не в повному обсязі, а подекуди і взагалі був відсутній.
На сьогодні, основний акцент поставлено на дороги місцевого значення загального користування, оскільки саме тут ситуація найбільш критична
.

Вже проведено капітальний ремонт доріг у Тересві, Тернові, Криому, Ганичах, Красній, Калинах, Дубовому, Дубове - Вітерна, частково в напрямку Усть - Чорної і так далі до верхніх сіл.

Крім того, в район вдалося додатково залучити на ремонт доріг загального користування місцевого значення декілька дорожньо-ремонтних організацій. І на сьогодні їх в районі працює аж п'ять! Окрім приватної фірми "Стік" максимально задіяні ремонтні бригади служби Закарпатського автодору, які здійснюють ремонтні роботи у декількох напрямках.

Так, ТОВ "Агрошляхбуд" (м.Мукачево) після того як вони нещодавно завершили поточний ремонт у селищі Солотвино, тепер його розпочали у селі Глибокий Потік. У селі Нересниця на роботи задіяно Ужгородську ДЕД, а у Вільхівцях - Мукачівську ДЕД від облавтодору.

Невтомно продовжують трудитися на автодорогах Тячівщини працівники ТОВ "Стік", які після завершених робіт у селі Красна перейшли до Усть-Чорної. Тут вони мають здійснити капітальний ремонт вулиці Верховинської - центр селища, протяжністю 380 метрів. Попередньо Тячівським райавтодором зроблено ямковий ремонт всієї дороги, яка сполучає Усть-Чорну з навколишніми населеними пунктами.

Оновлено гравійне покриття і в селі Лопухово, яке перебувало у суцільних вибоїнах, що дало змогу значно полегшити рух автотранспорту по даному відрізку шляху.

Окрім цього, райавтодор здійснює роботи і у віддалених гірських селах Руська Мокра та Комсомольськ, в центрі яких буде зроблено капітальний ремонт.

На черзі ремонт у таких селах як Вільхівці-Лази, Угля, Вільхівці, Добрянське, Біловарці, Бедевля. Таким чином в цій долині буде повністю завершено реконструкцію доріг місцевого значення загального користування.

Заплановано найближчим часом провести сесію районної ради, щоб розприділити фінансування, яке надійшло на дороги з обласного бюджету - більше 5 млн. грн. А також спрямувати кошти з районного бюджету на виконання Програми розвитку дорожньої інфраструктури, зокрема надання третього траншу, інформує прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар