Закарпатській «гарячій лінії» виповнилося два роки

вересня 03 / 2015
Закарпатській «гарячій лінії» виповнилося два роки

Державна установа Закарпатський обласний контактний центр 2 вересня відзначила 2 роки роботи обласної телефонної „гарячої лінії”, яка відповідно до графіку роботи забезпечує приймання звернень за єдиним безкоштовним номером 0-800-501-484.
З кожним днем, надходження дзвінків від мешканців області збільшується, адже створення обласної „гарячої лінії” було покликане на забезпечення оперативного реагування на звернення громадян, проведення моніторингу основних проблемних питань, що порушуються у зверненнях і потребують прийняття рішень на державному та місцевому рівні, а також інформування громадян про прийняті рішення з пріоритетних питань державної політики.
З нагоди відзначення другої річниці роботи обласної „гарячої лінії” до привітань долучився заступник голови - керівник апарату Закарпатської облдержадміністрації Олександр Петік.
Фахівцям обласної телефонної «гарячої лінії» висловлені подяки за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток та діяльність обласної «гарячої лінії», чуйність та розуміння людських потреб при прийманні звернень громадян та оперативність їх направлення на розгляд органам виконавчої влади.
Графік роботи безкоштовної обласної «гарячої лінії»: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00 години, субота, неділя та святкові дні - вихідні.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар