На Закарпатті правоохоронці здали кров для пораненої в ДТП жінці

серпня 25 / 2015
На Закарпатті правоохоронці здали кров для пораненої в ДТП жінці

18 серпня в місті Берегово на перехресті вулиць Сечені та Зріні сталася ДТП. 66-річна жінка, перебуваючи за кермом скутера, зіткнулася з автомобілем «Рено». За кермом машини перебував дільничний інспектор Берегівського райвідділу міліції.

В результаті ДТП жінка отримала відкриту черепно-мозкову травму й досі перебуває в лікарні. Днями постраждалій зробили складну операцію. Її стан медики кваліфікують, як стабільно важкий.

Сьогодні п’ятеро міліціонерів Брегівського райвідділу: дільничні інспектори міліції Володимир Олах, Василь Турані, Річард Амбруш, Іван Марочканич та старшина Омелян Ковач відвідали пункт переливання крові берегівської лікарні та стали донорами для травмованої в ДТП жінки. Серед них – і сам міліціонер, під колеса машини якого втрапила потерпіла.

- Сьогодні вранці зателефонував наш колега Іван Марочканич, який днями потрапив у ДТП, в якій травмувалася жінка. Він повідомив, що постраждалій негайно необхідне переливання крові. Запитав, чи не станемо ми донорами. Не роздумуючи, ми ще до початку робочого дня відвідали пункт переливання крові й здали кров для травмованої жінки. Якщо знадобиться, зробимо це знову. Щиро бажаємо потерпілій якнайшвидшого одужання, - прокоментували свій вчинок міліціанери-донори.

Інформація Берегівського РВ УМВС
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...