Інформація для громадян, які приїхали з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

серпня 21 / 2015
Інформація для громадян, які приїхали з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

Районний штаб з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

Для координації роботи щодо розселення громадян, які прибувають з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, на тимчасове проживання створено районний штаб, на який покладено функції координаційного центру з надання роз’яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування на території Рахівського району.

Для отримання державної підтримки та відповідей на питання звертайтеся за адресою м. Рахів, вул. Миру, 1 (II поверх), Рахівська районна державна адміністрація.

При районній адміністрації діє також телефон приймальні (03132) 2 50 28.

Екстренний номер телефону – 101

Для користувачів мережі Інтернет на офіційному сайті адміністрації працює система зворотного зв’язку. Користувачі соціальних мереж мають можливість звернутися на офіційну сторінку органу у мережі Facebook (www.facebook.com/RakhivRDA).

Для отримання необхідної інформації з питань розселення, соціального захисту, пенсійного забезпечення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, а також щодо працевлаштування громадян з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції функціонують „гарячі лінії” відповідних служб.

А саме:

(03132) 2 18 33 Управління соціального захисту населення Рахівської райдержадміністрації

(03132) 2 32 67 Управління Пенсійного фонду України в Рахівському районі

(03132) 2 56 96 Рахівське РВ Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області

(03132) 2 53 52 Служба у справах дітей Рахівської райдержадміністрації

(03132) 2 58 43 Рахівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

(03132) 2 58 14 Рахівський районний центр зайнятості

(03132) 2 50 94 Управління освіти, молоді та спорту Рахівської райдержадміністрації

(03132) 2 27 97 Відділ охорони здоров’я Рахівської райдержадміністрації

Прийом даних громадян та їх звернення розглядаються в терміновому порядку, надається допомога в отриманні необхідних документів за первинним призначенням пенсії та державних допомог.

На інформаційних стендах управління соціального захисту населення та управління Пенсійного фонду України в Рахівському районі розміщено інформацію щодо можливості отримання допомоги та пенсії за місцем тимчасового перебування та умови, за яких буде продовжено їх виплату.

Для отримання державної соціальної підтримки, зокрема соціальних допомог та компенсацій необхідно звернутися в управління соціального захисту населення Рахівської райдержадміністрації в зручний для Вас час.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

– паспорт;

– посвідчення отримувача допомоги, пільг;

– довідку про присвоєння ідентифікаційного номера.

В управлінні Вам допоможуть отримати інформацію стосовно продовження виплати державних допомог та компенсацій або їх призначення та у разі потреби надати допомогу в отриманні відповідних документів.

Розпорядження про організацію на території району соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

Інформація Рахівського районного управління юстиції

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь

Довідник відповідальних осіб ОДА

Координати Штабу з питань розміщення сімей військовослужбовців, які перебувають на території АР Крим та м. Севастополя

Інформація для мешканців Рахівщини, що бажають надати допомогу сім’ям з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

Пропозиції про надання житла для тимчасового поселення громадян з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції просимо надавати за телефоном (03132) 2 50 28 та екстренним номером 101.

rakhiv-adm
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...