"Укрзалізниця" запустила елітний вагон (ФОТО)

серпня 11 / 2015
"Укрзалізниця" запустила елітний вагон (ФОТО)

Очікується, що такий "квартирою на колесах" користуватися бізнесмени і романтики. З Дніпропетровська і практично в будь-яку точку України можна відправитися в особистому вагоні. В "квартирі на колесах" є дві спальні, кухня, власний кабінет і навіть конференц-зал.

Як розповіли в прес-службі Придніпровської залізниці, послуга працює відучора.

"Вагон-салон можна замовити на певну дату і напрямок, часових обмежень для VIP-поїздки немає - все за бажанням клієнта. До послуг клієнтів дві спальні, кабінет зі спальним місцем, конференц-зал, де можна проводити ділові зустрічі, а також кухня та туалетна кімната з душовою кабінкою ", - розповідають в Придніпровській залізниці.
"Укрзалізниця" запустила елітний вагон (ФОТО)
"Укрзалізниця" запустила елітний вагон (ФОТО)

Для VIP-клієнтів за окрему плату приготують сніданок. Точна вартість поїздки в елітному вагоні розраховується для кожного клієнта окремо. Ціна залежить від дати, часу поїздки та напрямку руху. У той же час в сервіс-центрі розповіли про те, що даною послугою поки ніхто не користувався. Існує формула, за якою розраховується вартість поїздки в VIP-вагоні. Так, вартість аналогічної поїздки у вагоні СВ потрібно помножити на 11 і додати 1000 Таким чином, якщо квиток з Дніпропетровська до Києва у вагоні СВ коштує 630 гривень, то поїздка в елітному вагоні коштуватиме 7930 гривень.

Очікується, що "квартирою на колесах" будуть користуватися місцеві бізнесмени і романтики. "Подорожувати вагоном-салоном не тільки зручно і практично, а й оригінально і романтично, що, безсумнівно, оцінять вимогливі клієнти", - йдеться в повідомленні Придніпровської залізниці.
segodnya.ua
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар