Закарпатські контрабандисти - залягли на дно

липня 28 / 2015
Закарпатські контрабандисти - залягли на дно

Після того, як правоохоронці Закарпатської області активізували свої заходи по боротьбі з контрабандою, зловмисники змінили тактику своїх дій

Про це в ефірі одного з українських телеканалів повідомив помічник голови Прикордонної держслужби Олег Слободян, передає «112.ua».


«Ми активно працюємо в цьому напрямку і проводимо спільні заходи як з СБУ, так і з підрозділами МВС. Щодня, фактично, ми затримуємо сигарети, щодня ми затримуємо нелегальних мігрантів, які намагаються перетинати кордон », — заявив він.
«Що стосується сигарет, то зараз, після того, як правоохоронці активізували свої заходи, то дещо змінилася тактика дій контрабандистів, вони в основному залягли на дно», — уточнив Слободян.
За його словами, в Чернівецькому загоні протягом доби в пункті пропуску «Порубне» виявили 523 пачки захованих сигарет в подвійному підлозі автомобіля, який намагався виїхати до Румунії, а на польському кордоні в пункті пропуску «Ягодин» виявили ще 260 пачок, які були заховані в запасному колесі автомобіля.

«Це такі дрібні, невеликі партії, але хоча б таким чином контрабандисти намагаються переміщувати ці сигарети закордон», — додав він.
Раніше стало відомо, що після стрілянини в Мукачеві Президент України Петро Порошенко заявив, що українська влада приймає виклик мукачівських контрабандистів. Президент має намір залучити для боротьби з контрабандою партнерів з сусідніх країн ЄС, а також поставити жорсткі терміни для рішучих кроків нового керівництва Закарпатської області.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар