Закарпатська міліція продовжує боротьбу з нелегальним гральним бізнесом

липня 25 / 2015
Закарпатська міліція продовжує боротьбу з нелегальним гральним бізнесом

Лише за одну добу 23 липня правоохоронці, заручившись відповідними ухвалами суду, провели 11 обшуків у підпільних ігротеках в Ужгороді, Мукачеві, Сваляві, Перечині, Тячеві та в Іршавському районі.
Зокрема, в с.Білки Іршавського району в букмекерській конторі «Фаворит» вилучено 5 комплектів комп’ютерної техніки, 4 системних блоки, 11 телевізорів та кошти в сумі 4296 гривень. Під час проведення санкціоновано обшуку було зафіксовано факт гри через мережу Інтернет.
Аналогічну контору знешкоджено в с.Довге на Іршавщині, де вилучено 8 системних блоків, 5 флеш-накопичувачів, бухгалтерські документи та кошти в сумі 2119 грн.
У Мукачеві за чотирма адресами (вул.І.Зріні, Академіка Павлова, Ужгородська та Возз′єднання) вилучено 12 системних блоків, 12 моніторів.
В Ужгороді за двома адресами (вул.Грушевського та Минайська) у приміщеннях Інтернет-кафе «Лото Ройал» та національної лотереї «Фаворит» вилучено 19 системних блоків, 14 моніторів, реєстраційні документи та кошти в сумі понад 25 тисяч гривень.
У Сваляві в приміщенні лотереї «Фаворит» вилучено 10 системних блоків, 7 моніторів, 12 телевізорів та кошти в сумі 2200 грн.
У Перечині в букмекерській конторі «Фаворит» вилучено системний блок, 3 монітори, блоки живлення та документи.
У Тячеві в приміщенні лотереї «Фаворит» (вул.Незалежності) вилучено 3 системних блоки, бухгалтерські документи та кошти в сумі 800 грн.
Загалом при проведення санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили 52 системних блоків, 41 монітор, один сервер, 11 USB флеш-накопичувачів, два касові апарати, 23 телевізори, блоки живлення, модеми, вінчестери та кошти в сумі 34 854 гривень.
СЗГ УМВС України в Закарпатській області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар