На Великоберезнянщині створено ще один дитячий будинок сімейного типу

липня 20 / 2015
На Великоберезнянщині створено ще один дитячий будинок сімейного типу

За словами начальника служби у справах дітей ОДА Світлани Якімеліної, нині в області проживає 2364 дитей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. 1920 з них охоплено сімейними формами виховання. В 40 дитячих будинках сімейного типу та 59 прийомних сім’ях краю виховоють 375 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.


В с. Забрідь Великоберезнянського району дитячий будинок сімейного типу сім’ї Світлик створений на базі власного житла мами-виховательки. Жінка має трьох рідних дітей, двоє з яких вже мають свої родини та проживають окремо. Донька ж Яна, 2001 р.н. підтримала наміри мами.
Як повідомили у службі у справах дітей Закарпатської ОДА, до дитячого будинку сімейного типу сім’ї Світлик 13 липня п.р. влаштовано два братика та сестричку з однієї родини, ще двох дітей з цієї родини влаштують до дитячого будинку сімейного типу після повернення з Італії, де триває їх оздоровлення.
До цього четверо дітей перебували в Чинадіївському дошкільному навчальному закладі інтернатного типу, ще одна – в обласному Будинку дитини.

Прес-служба Закарпатської ОДА
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар