Загальноосвітні заклади Закарпаття готуються до зими

липня 20 / 2015
Загальноосвітні заклади Закарпаття готуються до зими


Під час наради йшлося про стан використання субвенцій районними і міськими бюджетами та спеціального фонду обласного бюджету на закупівлю дров та вугілля для навчальних закладів області, а також про укладення договорів із ТзОВ «Закарпатгаззбут».

Михайло Мотильчак наголосив, що на виконання розпорядження голови Закарпатської ОДА «Про підготовку господарського комплексу та установ бюджетної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2015–2016 рр.» та відповідного наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації продовжується підготовка навчальних закладів області до наступного навчального року.
Рішенням обласної ради виділено кошти для будівництва, реконструкції та капітальних ремонтів дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів області. Такі роботи здійснюються у 67 дошкільних та 153 загальноосвітніх навчальних закладах краю. Зокрема, у 22 об’єктах в рамках програми співробітництва Закарпатської області України та Краю Височина Чеської Республіки на загальну суму 79,6 млн грн.

Також 28 об’єктів освіти включені в перелік проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в 2015 році на загальну суму 43,3 млн грн. Директор департаменту попросив присутніх докласти максимум зусиль для своєчасного та якісного освоєння коштів субвенції.Пан Михайло також ознайомив учасників наради з розпорядженням голови обласної державної адміністрації «Про забезпечення паливними дровами і відходами деревини населення та бюджетних установ області».Заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Кий поінформував присутніх про вартість кубометра дров у регіонах і закликав освітян укладати договори з постачальниками. На нараді також розглянули питання про проведення тендерних процедур на закупівлю природного газу для закладів освіти області, повідомили з департаменту освіти та науки ОДА. А директор ТзОВ «Закарпатгаззбут» Вікторія Томинець дала роз’яснення з цих справ.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар