Закарпатці можуть безкоштовно отримати вторинну правову допомогу

липня 19 / 2015
Закарпатці можуть безкоштовно отримати вторинну правову допомогу

З 1 липня сто місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги відкрили двері для жителів місцевих громад у всіх регіонах України.

Місцеві центри забезпечуватимуть доступ до безоплатної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесах для низки соціально незахищених категорій громадян. Зокрема: малозабезпечених (осіб, чий середній місячний сукупний сімейний дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів), учасників бойових дій (у т. ч. це стосується учасників АТО з відповідним статусом та членів сімей загиблих), дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування, біженців та ін. Усім цим незахищеним категоріям будуть надаватися послуги адвокатів для представництва їхніх інтересів у цивільних та адміністративних судових справах, а також потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях, якщо вони належать до категорії, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, як це визначено в ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Відкритий у Хусті центр знаходиться за адресою: вул. Карпатської Січі, 53 «а». Звернутися до центру зможуть мешканці Виноградівського, Міжгірського, Рахівського, Тячівського та міста Хуст, які обслуговує місцевий центр. Основне наше завдання – створення рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя шляхом організації надання безоплатної вторинної правової допомоги, а саме забезпечення надання таких видів правових послуг: захист; здійснення представництва інтересів осіб, які мають право на безоплатну правову допомогу, в судах, інших державних та органах місцевого самоврядування перед іншими особами; складання документів процесуального характеру.

Особа, яка потребує представництва власних інтересів у суді, та немає достатніх фінансових можливостей для здійснення цього представництва, матиме змогу звернутися до центру та отримати допомогу кваліфікованого захисника – адвоката, який надаватиме послуги безоплатно. Послуги адвоката оплачує держава.
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...