На Тячівщині будуть найкращі дороги в Україні

липня 17 / 2015
На Тячівщині будуть найкращі дороги в Україні

Найважливіша робота, яку цьогоріч розпочато керівництвом Тячівщини – це ремонт місцевих доріг загального користування.

Для цього було прийнято районну Програму розвитку дорожньої інфраструктури, на яку передбачено відповідне фінансування.

- - Коли на початку року ми представляли цей проект, мало хто вірив, що його можливо здійснити. Але нам вдалося правильно розпланувати бюджет, знайти порозуміння з головами місцевих рад і акумулювати кошти на ремонти доріг, - розповідає т.в.о. голови райдержадміністрації Василь Йовдій.
Відтак майже у всіх населених пунктах розроблена відповідна документація, пройдено всі експертизи. І на сьогодні у голів сільрад є всі необхідні кошториси для проведення робіт. Загалом їх собівартість по району - у межах 40 мільйонів гривень.

І що найбільш важливо – змінено підхід щодо оновлення шляхів.Адже на Тячівщині робиться не просто ямковий ремонт, а капітальний – з настилом суцільного покриття, а де більш-менш нормальний відрізок – картами.

- В той час коли урядовці кажуть про те, що кошти в Україні є лише на ямковий ремонт, нам на прикладі Тячівського району вдалося показати, що при правильному формуванні бюджету є механізм, аби зробити капітальний ремонт, - наголошує Василь Михайлович.

Таким чином на даний час у районі зроблено уже майже 30 км доріг. Дорожниками ПП «Стік» завершено роботи у таких населених пунктах як Тересва, Терново, тепер роботи тривають у селі Криве.


Паралельно працює бригада філії «Тячівський райавтодор» у верхньому регіоні – в напрямку Лопухово-Усть-Чорна. Ямковий ремонт зроблено у Дубовому, залишилось певні відрізки встелити картами. Відтак заплановано зробити і суцільне покриття вулиці на присілок Вітерну.

Розроблено чіткий графік виконання робіт: до 21 липня буде завершено Криве, до 25 липня – Дубове, до 3 серпня – Калини, з 3 по 19-20 серпня - Ганичі, у перших числах вересня – Нересниця, Новоселиця, відтак Вільхівці-Лази, Угля, Вільхівці, Добрянське, Біловарці, Бедевля.

Таким чином наприкінці вересня – на початку жовтня планується повністю завершити ремонт доріг місцевого значення.

Василь Михайлович каже, що роботи б можна пришвидшити, якби не обмежений ресурс. Тересвянський асфальтний завод видає в день лише 200 тонн асфальту. Тож якби «Служба автомобільних доріг» надала для потреб району Хустський асфальтний завод, то на ремонт доріг можна б задіяти й іншу фірму. Та навіть при сьогоднішньому розкладі до настання зими дороги на Тячівщині будуть відремонтовані.

У цьому власне переконаний т.в.о. голови райдержадміністрації Василь Йовдій. Підкреслює, що таку колосальну роботу на вдалося виконати завдяки налагодженій співпраці між адміністрацією, депутатським корпусом, сільськими і селищними радами.

- І ми пишаємось цим, бо такого ремонту доріг в Україні ще не робить ніхто. Наш досвід може стати корисним для тих посадовців, хто хоче змінити щось у нашій країні на краще.
На Тячівщині будуть найкращі дороги в Україні
На Тячівщині будуть найкращі дороги в Україні


Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

На фото: ось так змінюються дороги на Тячівщині
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар