Рахівський район отримав важливе завдання – поставити до війська близько 100 солдат

липня 17 / 2015
Рахівський район отримав важливе завдання – поставити до війська близько 100 солдат

Сержантів та офіцерів, які мають замінити своїх земляків, мобілізованих під час третьої хвилі.
З 19 червня 2015 року в Україні почалась 6 черга часткової мобілізації. Як і в попередніх хвилях призову, особливим попитом користуються спеціалісти для комплектування високомобільних десантних військ, розвідки, механізованих та танкових підрозділів, а також фахівці ремонтних спеціальностей, водії, військові інженери тощо.
Так, зокрема на Рахівщину після демобілізації мають повернутись більше 30 чоловіків, котрих чекають їх рідні та близькі.

Наголошую на тому, що визначальним фактором при прийнятті рішення про мобілізацію є стан здоров’я. Згідно із законом, мобілізації не підлягають громадяни, на утриманні яких перебуває троє і більше дітей. Також мобілізації не підлягають аспіранти, студенти денної форми навчання, а також особи, які мають «бронь» на підприємстві.

Тому закликаю при відвідуванні військкомату відразу заявляти про обставини, які дають право на відстрочку і надавати відповідні документи, якщо вони наявні. Керівникам підприємств, установ та організацій району ж наголошую звернути увагу на закінчення строків бронювання своїх працівників та своєчасність подання відповідних даних до військкомату.

Нагадую, вручена повістка не означає на 100% призов на службу. Повістка вручається передусім для уточнення військово-облікових даних, перевірки наявності права на відтермінування призову, можливості його використання у війську відповідно до його військової або цивільної спеціальності.

Ми всі маємо відчувати відповідальність за безпеку країни, Закарпаття та Рахівщини. Тільки спільними зусиллями, щоденною працею можна досягнути спокою в державі і краї, захиститись від агресора та припинити всі внутрішні чвари.

Військовий комісар

Рахівського районного

військового комісаріату

капітан М. СОЙМА
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар