Вчора відбулося судове засідання по справі Наталії Балаж (ВІДЕО)

липня 10 / 2015
Вчора відбулося судове засідання по справі Наталії Балаж (ВІДЕО)

Цього разу допитували свідків Скрип, Попович та лікаря-нарколога Владлена Брича. Лікар вже давав свідчення, але через некоректну роботу системи аудіозапису «Камертон», свідчення не збереглися. Суддя Придатчук зауважив, що це чисто технічна проблема і в цій ситуації відсутній будь-який злий умисел.

Лікар підтвердив на засіданні, що горе-водій таки перебувала в стані алкогольного сп'яніння, - йдеться у повідомленні "Спеціального контролю" у соцмережі Фейсбук.

Він також зазначив, що висновок про стан алкогольного сп'яніння був зроблений в результаті застосування процедур, регламентованих спільним наказом МВС та МОЗ України №400 / 666 від 09.09.2009 р. Апофеозом цих заходів стало «продування» алкотестером, який показав 1,2 промілле та 1,12 промілле через деякий час. Також лікар зазначив, що Балаж Н.В. спочатку намагалася саботувати «продування» методом видихання недостатньої кількості повітря потрібного газоаналізатору для проведення дослідження і лише після декількох спроб видихнула необхідну кількість повітря.

Винуватиця ДТП вступила з ним у гостру словесну полеміку на тему особливостей зовнішнього огляду та тонкощів неврології. Суд на наступне засідання має ще допитати свідка Шикулу до якого вже застосовували привід міліції. Під час слухання справи очевидець трагедії Скрип повідомив, що померлий в автоаварії Король фактично врятував йому життя, бо незадовго до трагічного моменту помінявся з ним місцем, відійшовши трохи в бік. На суд обвинувачену цього разу супроводжував батько. Вкотре суддя ужгородського міськрайонного суду Олег Придатчук оголосив перерву.

Продовження слухання справи назначено на 10 годину 30 хвилин 31 липня 2015 р.


Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...