Закарпатці не ходіть до лісу - небезпечно

липня 07 / 2015
Закарпатці не ходіть до лісу - небезпечно

У Закарпатській області з огляду на сильну спеку спостерігається висока (4-й клас), місцями надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека


Упродовж 7-8 липня на рівнинній частині області та в Ужгороді очікується сильна спека 35-37°.

Така погода сприяє швидкому зростанню показника пожежної небезпеки в екосистемах області. З початку року в регіоні вже зафіксовано 450 пожеж в екосистемах, де 14 загорань у лісових масивах. Головна причина їх виникнення - людський фактор: недбалість, а іноді - й легковажність громадян та нехтування правилами пожежної безпеки при перебуванні в лісі.

Управління ДСНС України у Закарпатській області звертається до керівників підприємств, організацій та громадян із проханням дотримуватися правил безпечного перебування в лісових масивах області. У спеку найменша жарина з вихлопної труби автомобіля, незагашений недопалок, багаття, залишене без нагляду відпочивальників, можуть спричинити велику біду.

Для запобігання виникненню лісових пожеж, збереження рослинного і тваринного світу, рятувальники закликають громадян у період високої пожежної небезпеки утриматися від відвідування лісових масивів та в'їзду до них на транспортних засобах.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...