В Ужгороді оштрафували міліціонера, який порушив правила дорожнього руху

липня 03 / 2015
В Ужгороді оштрафували міліціонера, який порушив правила дорожнього руху

Міліціонера, який припаркував службовий автомобіль біля супермаркету «Сільпо» по вул. Минайській в м.Ужгород притягнуто до дисциплінарної та адміністративної відповідальностей.

За ініціативи начальника Ужгородського МВ УМВС підполковника міліції Романа Ігоровича Стефанишина по даному факту було проведено службову перевірку. В ході перевірки встановлено, що 29 червня 2015 року близько19-ї години працівник міськвідділу міліції дійсно припаркував службовий транспортний засіб «Тойота Пріус» з державним номерним знаком 05-59 біля супермаркету «Сільпо» по вул. Минайській в м.Ужгороді.

За порушення транспортної та службової дисципліни працівника міліції притягнуто до адміністративної відповідальності, до нього застосовано адміністративне стягнення у вигляді 255 гривень.

Крім того, за порушення вимог нормативних документів МВС України та Управління МВС України в Закарпатській області в частині дотримання працівниками ОВС транспортної дисципліни працівнику міліції оголошено усне зауваження.

«Така поведінка працівників міліції є неприпустимою і реакція на неї буде жорсткою. Протиправні дії з боку міліціонерів перебувають на особливому контролі керівництва управління. За кожним із таких випадків будуть призначені перевірки, а винні у порушенні законодавства будуть притягнуті до відповідальності», - наголошує Роман Ігорович Стефанишин.

Нагадаємо: інцидент, який отримав значний розголос у ЗМІ та соцмережах, насправді стався у понеділок, 29 червня, близько 19-ї години. Працівники міліції на автомобілі зі службовими номерами та відповідними наліпками припаркувалися на місці, що відведене для інвалідів біля супермаркету «Сільпо» на вул. Минайській в м.Ужгороді. Тоді міліціонери прибули на виклик, однак необачність не знімає відповідальності ні з кого.

Інформація Ужгородського МВ УМВС
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...