На Берегівщині проводиться опитування щодо добровільного об'єднання громад

червня 30 / 2015
На Берегівщині проводиться опитування щодо добровільного об'єднання громад

25 червня відбулося засідання робочої групи із впровадження заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад у Берегівському районі.

Участь у роботі взяли голова райдержадміністрації Габор Кінч та голова районної ради і голови селищної, сільських рад району.
 
Габор Йожефович, співголова робочої групи, на початку зауважив, що заслухавши на минулому засіданні питання „Про запровадження заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад у Берегівському районі”, робоча група вирішила рекомендувати сільським, селищному головам розглянути дане питання на сесіях сільських, селищної рад району і про  результати обговорення поінформувати робочу групу до 26 червня 2015 року.
Очільники сільських рад активно обговорювали питання об’єднання громад та озвучували свої пропозиції.
Бочкай В. В. – голова Запсоньської сільської ради, поінформував, що на сесії сільської ради депутати вирішили не ініціювати добровільне об’єднання без опитування населення тому підготували опитувальні листи. Про рішення населення повідомлять пізніше.
Так само вирішили депутати більшості сіл.
Чок М. К. – голова Великоберезької сільської ради, розповіла, що депутати села не проти об’єднання в громаду для участі в міжнародних  програмах технічної допомоги, але за умови, що залишаться сільські ради в кожному населеному пункті.
Рущак В. Ю. – голова Свободянської сільської ради, поінформував, що громада села не проти об’єднання з Батьовською селищною радою та увійти до складу Мукачівського  або Ужгородського районів.
Про фінансово – економічну складову добровільного об’єднання територіальних громад у Берегівському районі інформувала Олена Ваш –  начальник фінансового управління райдержадміністрації.
Підбиваючи підсумки, голова райдержадміністрації та співголова робочої групи із впровадження заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад у Берегівському районі, зазначив, що станом на сьогоднішній день більшість сільських рад про свої рішення поінформують після проведення опитування громад.
Децентралізація і об’єднання громад – це добровільна справа, покликана відродити села і селища, покращити їх соціально – економічний стан. На офіційній веб-сторінці райдержадміністрації постійно публікуються кращі матеріали, методичні рекомендації щодо перспектив децентралізації та об’єднання громад. Про це повідомляють у Берегівській РДА.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар