Закарпатські дівчата зможуть виходити заміж в 16, тільки через рішення суду

червня 19 / 2015
Закарпатські дівчата зможуть виходити заміж в 16, тільки через рішення суду

Законом змінено шлюбний вік для жінок та визначено, що він встановлюється у вісімнадцять років як і для чоловіків.
Крім того, згідно з внесеними змінами до статті 23 Сімейного кодексу України, рішенням суду може бути надано право на шлюб особі, яка досягла шістнадцяти років.
Жінка та чоловік, які бажають зареєструвати шлюб, мають особисто звернутись до відділу державної реєстрації актів цивільного стану або до іншого органу державної реєстрації актів цивільного стану (сільської, селищної ради) незалежно від місця проживання, для написання заяви про державну реєстрацію шлюбу. При цьому слід з собою мати паспорт або паспортний документ, що посвідчує особу. Особи, які раніше перебували у шлюбі, мають пред'явити документ, що підтверджує припинення попереднього шлюбу (свідоцтво про розірвання шлюбу, свідоцтво про смерть, рішення суду “про розірвання шлюбу” яке було прийняте після 29.07.2010 включно). Державне мито за державну реєстрацію шлюбу складає лише 0,85 грн.
На кінець хочу зазначити, що державна реєстрація шлюбу встановлена для забезпечення стабільності відносин між жінкою та чоловіком, охорони прав та інтересів подружжя, їхніх дітей, а також в інтересах держави та суспільства.
Тож одружуйтесь, для створення сімейного союзу, визнаного Державою.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...