Все більше закарпатців перестають сплачувати рахунки за газ

червня 12 / 2015
Заборгованість споживачів перед ПАТ "Закарпатгаз" станом на 1 червня 2015 року (без нарахування травня) становить 86,9 млн. грн.

Все більше закарпатців перестають сплачувати рахунки за газ


Про це повідомляє ПАТ «Закарпатгаз».

ПАТ "Закарпатгаз" рекомендує споживачам не зволікати при отриманні повідомлення про заборгованість, не заганяти ситуацію в глухий кут, а негайно звернутися в ПАТ "Закарпатгаз" для конструктивного вирішення питання погашення боргу. Адже відновлення газопостачання після  від'єднання від  нього  через заборгованість потребуватиме коштів не тільки для  повного погашення боргу, а й для відшкодування вартості самої процедури безпосередньо.

ПАТ "Закарпатгаз" також радить споживачам, які через важкий фінансовий стан не можуть сплачувати за спожитий газ в повному обсязі і самотужки, вдатися до рятівної палички на такий випадок – субсидій. З метою їх  отримання потрібно вчасно подати необхідні документи в органи соціального захисту населення за місцем реєстрації чи проживання. Доцільно в сенсі економії голубого палива та коштів, що йдуть на оплату за нього,  також облаштувати своє помешкання лічильником, адже тільки  в такому  випадку споживач платить виключно за спожитий газ. Нехтування субсидіями, несплата за поточне споживання, відмова від конструктивного діалогу з Товариством з приводу уже накопиченої  заборгованості – чинники, що змусять ПАТ "Закарпатгаз" вдатися до такого непопулярного заходу як від'єднання споживача від газопостачання.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...