Балога з братами замішані в «житлових» скандалах

червня 09 / 2015
Балога з братами  замішані в «житлових» скандалах

У березні 2015 року 180 депутатів Верховної Ради отримали компенсацію з держбюджету на оренду житла або знімання готельного номера. Серед «страждущих» опинився і наш закарпатський нардеп-мільйонер Павло Балога (у квітні його прізвище також значиться).

Перелік прізвищ розміщений на сайті парламенту.bpage

Серед тих, кому знадобилася компенсація з народних грошей, безліч мільйонерів - Павло Балога, Володимир Кацуба, Андрій Вадатурський, Аркадій Корнацький.

Крім того, в списку значаться й інші відомі прізвища. Зокрема, Олександр Вілкул, брати Добкіни, Андрій Парубій, Антон Геращенко, Яків Безбах, Егвеній Геллер, Олексій Гончаренко, Євген Дейд, Сергій Каплін, Антон Кіссе, Альона Кошелєва, Степан Кубів, Андрій Левус, Роман Мацола, Олег Медуниця, Володимир Парасюк , Борис Розенблат, Семен Семенченко, Костянтин Усов, Сергій Файермарк, Дмитро Шпенов.

До слова, Павло Балога з братами не один раз опинялися замішаними в «житлові» скандали. Так П.Балога фігурував власником нерухомості в центрі Києва, вартістю мільйони доларів. Про це - в нашій наступній публікації.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар