На Закарпатті відзначили День працівника водного господарства (ФОТО)

червня 05 / 2015
На Закарпатті відзначили День працівника водного господарства (ФОТО)


Сьогодні в приміщенні Басейнового управління водних ресурсів р. Тиса відбулося урочисте святкування з нагоди Дня працівників водного господарства.
Галузь водного господарство займає особливе місце, адже Закарпаття за запасами водних ресурсів – на перших позиціях в країні. Природа подарувала нам понад 20 тис. км річок та понад 400 млн. куб. м запасів підземних вод. Вітаючи працівників водного господарства з їх професійним святом, Михайло Чубірко відзначив, що люди які працюють в цій галузі заслуговують на особливу шану. Він подякував ветеранам галузі, за їх вклад в розбудову водного господарства краю та висловив впевненість, що обласна влада й надалі активно підтримуватиме закарпатських водників.
Відтак кращим працівникам галузі вручив почесні грамоти обласної ради. Так, за сумлінну працю в галузі водного господарства, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника водного господарства нагороджено:
ВАРГУ Василя Михайловича - машиніста насосної станції №4 Мукачівського міжрайонного управління водного господарства
КУРИЦЮ Наталію Петрівну - диспетчера відділу водних ресурсів та диспетчерської служби Ужгородського міжрайонного управління водного господарства
ПОПОВИЧА Василя Івановича - водія вантажного автомобіля MAN товариства з додатковою відповідальністю «Мукачівська пересувна механізована колона №77»
САВКА Василя Федоровича - машиніста насосної установки №26 Берегівського міжрайонного управління водного господарства
СЕГА Володимира Івановича - машиніста бульдозера Тячівського міжрайонного управління водного господарства
ШПІРА Михайла Івановича - екскаваторника публічного акціонерного товариства «Хустська пересувна механізована колона №240»
Прес-служба Закарпатської облради

На Закарпатті відзначили День працівника водного господарства (ФОТО)
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...