Балога зустрівся з вдовами загиблих Героїв

травня 29 / 2015
 Балога зустрівся з вдовами загиблих Героїв


Сьогодні, 29 травня 2015 року, народний депутат України Віктор Балога зустрівся з вдовами загиблих в зоні АТО закарпатців.

"Скажу одне - я б дуже хотів, щоб наш прем'єр-міністр спустився з 7-го поверху будівлі уряду на вулиці Грушевського і подивився в очі таким жінкам. Тому вимовляти пафосні промови про війну - це не так складно, як говорити з убитими горем матерями , у яких війна забрала чоловіків.
Просто, якби керівник уряду хоча б іноді говорив з вдовами АТО, можливо в цій країні перестали б красти. Тому що життя цих жінок схожа на пекло - на руках по двоє-троє дітей, без стабільного доходу, без житла, люди поневіряються по гуртожитках і знімних квартирах.
Мало того, що деяким з них треба пояснити своїм дітям, що тата більше ніколи не буде, так ще й немає грошей і даху над головою.
А цих дітей ще треба якось виховати і вивести в люди. Навіть при живому чоловікові це не просто в наш час. А без нього? Просто жах ", - констатує нардеп.
"Звичайно, ми жінок наших героїв у біді не залишимо. Ми це питання вирішимо і у них буде своє житло. Але, може хтось гарантувати, що вдови бійців АТО в Тернополі, Луцьку, Миколаєві, Харкові теж будуть мати дах над головою - питання риторичне.
Тому я кажу, що держава завжди повинна ставитися до наших бійців так само пильно, як колись їх мобілізують в Збройні сили.
Як тільки закликати - так знайдуть і тебе, і всіх твоїх родичів. І перші особи держави можливо навіть особисто проведуть тебе в армію.
А як тільки, не дай Бог, з тобою щось трапилося - відвертаються всі. І в першу чергу - ті, хто так пафосно говорить про війну на всіх телеканалах ", - пише Віктор Балога на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...