У Виноградові заасфальтували ями і дороги (ВІДЕО)

травня 28 / 2015
У Виноградові заасфальтували ями і дороги (ВІДЕО)


На вулицях Пархоменка, М.Лучкая, З.Космодем’янської провели капітальний ремонт. Люди таким змінам,звичайно, задоволені. Хоча дехто і зауважує, що вже відчутно наближення місцевих виборів.

− Років 25-30 не ремонтували. Дуже тяжко, но слава Богу, зробили і дуже гарно зробили. Молодці. Це вже дійсно якісно зроблено і, думаю, 20 років вона відслужить. Так і треба всі дороги зробити, − наголосила мешканка вул. Пархоменка Марія Михайлівна.

Депутат міської ради Михайло Роман розповідає, кошти на ремонти доріг закладалися щороку і навіть виготовлялася необхідна технічна документація на проведення робіт. Однак казначейство не проводило платежі, що зупиняло увесь процес.

Перелік поточного ремонту доріг на цей рік затвердили депутати міської ради. Окрім названих вулиць, дорожні ремонти передбачені по вул. Огарєва, вул. Лікарняній, вул. Ломоносова, вул. Довженка, з вул. Миру до видавничого комплексу «Новини Виноградівщини», на вулицях С.Лазо, Пролетарській. Це як капітальний ремонт, так реконструкції дорожнього покриття. Ремонти проводитимуть за рахунок вільних лишків та коштів з бюджету розвитку міста, на що піде понад 3 млн грн. Також передбачено реконструкцію тротуарів та благоустрій територій мікрорайонів міста.

Однак не обійшлося і без ложки дьогтю. Зокрема, сумнівним є рішення залити асфальтовою сумішшю вибоїни на перехресті вулиці Станційної і Тюльпанів. Одна з найдавніших вулиць Виноградова - Станційна - вимощена бруківкою. Покриття з бруківки є значно витривалішим за асфальтове, тому логічно було перекласти камені бруківки, аніж очікувати уже невдовзі нових вибоїн на асфальті.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар