Між Закарпаттям та Румунією планують збудувати новий пропускний пункт

травня 28 / 2015
Між Закарпаттям та Румунією планують збудувати новий пропускний пункт


Як повідомлялося раніше, на кордоні між Україною та Румунією вирішили побудувати новий пропускний пункт. Необхідність проекту обумовлена великою завантаженістю міжнародного пункту пропуску «Дяково -Халмеу».

Як стало відомо журналістам, в рамках реалізації проекту будівництва моста через Тису, який з'єднає Білу Церкву (Україна) і Сігету-Мармацієй (Румунія), пройшла зустріч представників румунської та української сторін.

Делегація з Румунії на чолі з префектом жудеца Марамуреш Антоном Рогіаном, представники Закарпатської облдержадміністрації, Рахівської райдержадміністрації, Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, землевпорядні служби області та керівництво Білоцерківського сільради провели ряд позачергових досліджень на місці майбутнього будівництва і обговорили обсяги робіт, необхідні для приєднання моста до сітки націо-нальних доріг.

Начальник землевпорядної служби в Рахівському районі Юрій Дзядів представив учасникам зустрічі інформацію про земельну ділянку, на якій планується будівництво, і забезпечив фахівців відповідними картографічними матеріалами.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...