В Іршаві ремонтують фасад школи (ФОТО)

травня 28 / 2015
В Іршаві ремонтують фасад школи (ФОТО)


На початку цього навчального року ми спілкувалися із директором Іршавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Павлом Антосяком і він зауважив, що найболючішим питанням для закладу є обсипаний фасад будівлі. Це проблема, яку неможливо вирішити самостійно чи за допомогою спонсорів та батьків. Тут потрібна підтримка держави. І її нарешті отримала одна із кращих шкіл району – фасад будівлі почали штукатурити.

Штукатурка на внутрішніх стінах сипалася на очах. Біля вікон виднілися великі «плями» із цегли. Щодня і щотижня вони збільшувалися. Це було не зовсім безпечно для учнів, а також дуже негативно позначалося на збереженні тепла у приміщеннях, – стверджують в Іршавській міській раді.

Кілька років поспіль неодноразові звернення депутатів міської та районної ради (жителів міста) до районної ради, РДА, відділу освіти щодо штукатурки фасаду були безрезультатними. Тільки у 2013 році, за дорученням тодішнього голови райради Станіслава Сухана, вдалося провести капітальний ремонт даху, але фасад знову лишився поза увагою.

І тільки у травні цього року врешті почалися штукатурні роботи. Вже кілька тижнів працює бригада фахівців, які відновлюють фасад. Довгоочікуваний ремонт почали з ініціативи голови Іршавської РДА Віктора Симканинця. Об’єм роботи тут надзвичайно великий, потребує значних коштів, але як відомо – якщо є початок, то врешті буде і кінець.

В Іршаві ремонтують фасад школи (ФОТО)
В Іршаві ремонтують фасад школи (ФОТО)
Категорія : СуспільствоLoading...
загрузка...