Статус учасника АТО отримали шестеро бійців з Тячівщини (ФОТО)

травня 28 / 2015
 Статус учасника АТО отримали шестеро бійців з Тячівщини (ФОТО)


Шістьом військовослужбовцям – учасникам АТО з Тячівського району нещодавно надано статус учасника бойових дій. Сьогодні т.в.о. голови Тячівської райдержадміністрації Василь Йовдій вручив військовим заслужені посвідчення та нагрудні знаки «Ветеран війни – учасник бойових дій». Зокрема такі почесні відзнаки отримали тячівці Олександр Леонтьев, Віктор Лукач та Ярослав Мелеганич, Микола Онофрій та Станіслав Крегул з Тересви, а також Іван Кулій з Вонігова.

Участь в урочистій зустрічі прийняли також інші демобілізовані бійці – учасники АТО з Тячівщини, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, активні громадські діячі краю.

Найперше керівник району від імені всієї Тячівщини подякував бійцям за проявлену мужність та патріотизм при виконані бойових завдань на Сході країни, а також їх батькам - за виховання гідних захисників вітчизни.

- Вони одні з перших стали на захист територіальної цілісності нашої держави, добросовісно виконали свій військовий і патріотичний обов’язок перед державою, чим заслужили особливу повагу та шану від усіх мешканців району, – наголосив Василь Михайлович.

В свою чергу районний військовий комісар Ігор Тищук відзначив, що ці військовослужбовці йшли до війська, не знаючи, де і скільки будуть служити та висловив переконання, що при потребі – вони знову стануть на захист карїни.

- Серед звільнених військовослужбовців, яким присвоєно статус учасника бойових дій, двоє проходять службу у Тячівському райвійськкоматі і сумлінно виконують свої обов’язки. Саме завдяки таким бійцям, як ці хлопці, у державі відносний спокій, і загарбники не просунулись далі меж, де зараз перебувають, - зазначив військком.

До слів подяки на адресу бійців долучився також перший заступник голови райдержадміністрації Василь Дем’янчук. Крім того він наголосив, що важливим критерієм у військовому подвизі є фізична підготовка та патріотичне виховання хлопців. З цього приводу відзначено тячівця Романа Агоштона, який до призову в армію посилено займався єдиноборствами у тренера і майстра спорту з хортингу Михайла Бучака. Вміння юнака стали йому в пригоді на службі - він зайняв 1 місце в чемпіонаті ВЧ 3036 ЦОТО НГ України з військово - спортивного багатоборства (всестильовий бій, стрільба з АК) у ваговій категорії 95 кг.

Василь Йовдій зауважив, що Роман є гідним прикладом для наслідування серед молоді та вручив тренеру бійця Михайлові Бучаку подяку за патріотичне виховання та фізичну підготовку молоді.

Щирі слова подяки, привітання та найкращі побажання для бійців висловили також в.о. голови районної ради Ігор Грабарь та керівник районного волонтерського центру «Горгани», учасник бойових дій в Афганістані, радник голови РДА Богдан Колодницький.

По завершенню урочистої частини зустрічі присутніми розглянуто ряд питань щодо соціального забезпечення військових, надання їм матеріальної допомоги, безкоштовного лікування та виділення земельних ділянок.

Керівник району зауважив, що більшість із цих питань вирішують позитивно, всі служби посилено працюють з цією метою. Однак із невеликою затримкою проходить виділення земельних ділянок учасникам АТО в окремих населених пунктах району. Та і ця ситуація буде врегульовано в короткий термін, адже днями призначено нового головного архітектор району, а незабаром буде створено містобудівну раду, що сприятиме вирішенню даних питань.

Голова ГО «Мама» учасників АТО Тячівщини» Віталія Мелеганич поцікавилась ситуацією щодо безкоштовного медикаментозного забезпечення військових та їх рідних. Також вона повідомила про можливість бійців пройти лікування та оздоровлення в Києві за державні кошти, закликала бійців звертатись при такому бажанні до ГО «Мама учасників АТО Тячівщини». А Богдан Колодницький запропонував воїнам АТО-учасникам бойових дій з Тячівщини створити в районі громадську організацію для захисту своїх прав.

Насамкінець зустрічі т.в.о. голови Тячівської райдержадміністрації Василь Йовдій запросив присутніх прийти на благодійний концент до Дня прикордонника, який відбудеться за участі автора і виконавця В’ячеслава Кукоби в районному Будинку культури завтра, 28 травня.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

 Статус учасника АТО отримали шестеро бійців з Тячівщини (ФОТО)
 Статус учасника АТО отримали шестеро бійців з Тячівщини (ФОТО)
 Статус учасника АТО отримали шестеро бійців з Тячівщини (ФОТО)
 Статус учасника АТО отримали шестеро бійців з Тячівщини (ФОТО)
 Статус учасника АТО отримали шестеро бійців з Тячівщини (ФОТО)
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...